FileBird - en to nl translation catalogue (275 entries)

en: FileBird Gallery
nl: FileBird Galerij

en: Display folder images in a rich gallery.
nl: Geef folder afbeeldingen weer als galerij.

en: filebird-gallery
nl: filebird-galerij

en: Attachment Page
nl: Bijlage Pagina

en: Media File
nl: Media Bestand

en: None
nl: Geen

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Please choose folder in the block settings.
nl: Kies aub een map in de block instellingen.

en: This folder has no images, please choose another one.
nl: Deze map heeft geen afbeeldingen, kies aub een andere map.

en: Gallery Settings
nl: Galerij Instellingen

en: Folder
nl: Map

en: Columns
nl: Kolommen

en: Crop Images
nl: Bijsnijden Afbeeldingen

en: Thumbnails are cropped to align.
nl: Miniaturen zijn bijgesneden om uit te lijnen.

en: Caption
nl: Ondertiteling

en: Display image caption
nl: Geef afbeeldingstitel weer

en: Add Lightbox
nl: Lightbox toevoegen

en: Layout
nl: Lay-out

en: Space Around Image
nl: Ruimte Rondom Afbeelding

en: Image Min Width
nl: Minimale breedte afbeelding

en: Link To
nl: Link naar

en: Sort By
nl: Sorteer op

en: Sort Type
nl: Sorteer wijze

en: Could not edit this folder (author error)
nl: Kan deze map niet wijzigen (auteur fout)

en: Could not edit this folder
nl: Kan deze map niet wijzigen

en: Success
nl: Succes

en: Can't delete folder, please try again later
nl: Kan map niet verwijderen, probeer het later opnieuw

en: Author Error
nl: Auteur Fout

en: Validation failed
nl: Validatie is mislukt

en: Post Type not enabled.
nl: Post type niet ingeschakeld.

en: Folders
nl: Mappen

en: Filebird Folder
nl: Filebird map

en: Search Folders
nl: Zoekmap

en: All Folders
nl: Alle mappen

en: Parent Folder
nl: Bovenliggende map

en: Parent Folder:
nl: Bovenliggende map:

en: Edit Folder
nl: Bewerk Map

en: Update Folder
nl: Map Bijwerken

en: Add New Folder
nl: Nieuwe map toevoegen

en: New Folder Name
nl: Nieuwe mapnaam

en: Uncategorized
nl: Geen categorie

en: All folders
nl: Alle mappen

en: FileBird
nl: FileBird (FileBird)

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Settings saved!
nl: Instellingen opgeslagen!

en: Activate your license for automatic updates
nl: Activeer uw licentie voor automatische updates

en: Validation failed (Nonce Errors), please try again later. Or you can <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank"><strong>contact support</strong></a>.
nl: Validatie mislukt (Nonce Errors), probeer het later opnieuw. Of neem contact op met <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank"><strong>contact support</strong></a>.

en: Please active license to update.
nl: Gelieve actieve licentie bij te werken.

en: Deactivating license
nl: Deactiveer licentie

en: Are you sure to deactivate the current license key? You will not get regular updates or any support for this site.
nl: Weet u zeker dat u de licentie wil deactiveren? U krijgt dan geen updates of support voor deze website.

en: Please try again later!
nl: Probeer het later nogmaals!

en: Update failed: Your current FileBird license is being used on another site: {site}. To get this update, please deactivate the license on the other site first.
nl: Bijwerken mislukt: Uw huidige Filebird Licentie is gebruikt op een ander domein: {site}. Om Filebird bij te werken zult u eerst de licentie  op de andere website moeten deactiveren.

en: success
nl: succes

en: validation failed
nl: validatie is mislukt

en: Successfully wiped.
nl: Met succes gewist.

en: Successfully cleared!
nl: Succesvol gewist!

en: Please try again.
nl: Probeer het nog een keer.

en: Give FileBird a review
nl: FileBird een review geven

en: Thank you for choosing FileBird. We hope you love it. Could you take a couple of seconds posting a nice review to share your happy experience?
nl: Bedankt voor het kiezen van FileBird. We hopen dat je het geweldig vindt. u een paar seconden het plaatsen van een mooie review om uw gelukkige ervaring te delen?

en: We will be forever grateful. Thank you in advance ;)
nl: We zullen je eeuwig dankbaar zijn. Alvast bedankt ;)

en: Rate now
nl: Beoordeel nu

en: No, thanks
nl: Nee, dank je

en: Invalid action
nl: Ongeldige actie

en: folder_id is missing.
nl: folder_id wordt vermist.

en: Required fields are missing.
nl: Vereiste velden ontbreken.

en: File Size
nl: Bestandgrootte

en: Your request can't be processed.
nl: Uw aanvraag kan niet worden verwerkt.

en: Please choose folder
nl: Kies map

en: A folder with this name already exists. Please choose another one.
nl: Er bestaat al een map met deze naam. Kies een andere.

en: Folder tree has been updated.
nl: Mapstructuur is bijgewerkt.

en: FileBird folder:
nl: FileBird map:

en: Click on the button to move this file to another folder
nl: Klik op de knop om dit bestand naar een andere map te verplaatsen

en: Congratulations! We imported successfully %d folders into <strong>FileBird.</strong>
nl: Gefeliciteerd! We hebben met succes mappen van %1$d in <strong>FileBird geïmporteerd.</strong>

en: The uploaded file was not generated by FileBird. Please check again.
nl: Het geüploade bestand is niet gemaakt met Filebird. Controleer opnieuw.

en: folders
nl: mappen

en: We found you have %1$s categories you created from %2$s plugin. Would you like to import it to %3$s?
nl: We hebben ontdekt dat je %1$s categorieën hebt die je hebt gemaakt met de<strong> %2$s </strong> plugin. Wilt u importeren naar %3$s?

en: It looks like you have another FileBird version installed, please delete it before activating this new version. All of the settings and data are still preserved.
nl: Het lijkt erop dat u een andere FileBird versie heeft geïnstalleerd. Verwijder deze eerst voordat u de nieuwe versie activeert. Alle instellingen en gegevens blijven behouden.

en: Read more details.
nl: Lees meer details.

en: No media files found.
nl: Geen mediabestanden gevonden.

en: New Folder
nl: Nieuwe map

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Ok
nl: OK

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Close
nl: Sluiten

en: Cut
nl: Knippen

en: Paste
nl: Plakken

en: Download (Pro version)
nl: Downloaden (Pro-versie)

en: Loading
nl: Laden

en: Generating download link...
nl: Downloadlink wordt gegenereerd...

en: Successfully moved
nl: Met succes verplaatst

en: Unsuccessfully moved
nl: Tevergeefs verplaatst

en: Successfully updated!
nl: Succesvol bijgewerkt!

en: Unsuccessfully updated!
nl: Bijwerken mislukt!

en: Successfully deleted!
nl: Verwijderd!

en: Can't delete!
nl: Kan niet verwijderen!

en: Change Color
nl: Wijzig Kleur

en: Save
nl: Opslaan

en: Folder name...
nl: Mapnaam...

en: Enter folder name...
nl: Voer de naam van de map in...

en: Are you sure you want to delete
nl: Weet je zeker dat je dit wilt verwijderen

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Those files will be moved to <strong>Uncategorized</strong> folder.
nl: Deze bestanden worden verplaatst naar de map <strong>Niet-gecategoriseerd</strong>.

en: You are editing another folder! Please complete the task first!
nl: U bewerkt een andere map! Voltooi de taak eerst!

en: Sort Folders
nl: Mappen sorteren

en: Delete Folder
nl: Folder verwijderen

en: Sort Files
nl: Bestanden sorteren

en: Bulk Select
nl: Bulk selecteer

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Previous folder selected
nl: Vorige map geselecteerd

en: Rename
nl: Hernoem

en: Are you sure you want to delete this folder? Those files will be moved to <strong>Uncategorized</strong> folder.
nl: Weet u zeker dat u deze map wilt verwijderen? Deze bestanden worden verplaatst naar de map <strong>Niet-gecategoriseerd</strong>.

en: Sort Ascending
nl: Oplopend sorteren

en: Sort Descending
nl: Aflopend sorteren

en: By Name
nl: Op naam

en: Name Ascending
nl: Naam (Oplopend)

en: Name Descending
nl: Naam (Aflopend)

en: By Date
nl: Datum

en: Date Ascending
nl: Datum Oplopend

en: Date Descending
nl: Datum Aflopend

en: By Modified
nl: Door gewijzigd

en: Modified Ascending
nl: Gewijzigd oplopend

en: Modified Descending
nl: Gewijzigd aflopend

en: By Author
nl: Door auteur

en: By File Name
nl: Op bestandsnaam

en: Author Ascending
nl: Auteur oplopend

en: Author Descending
nl: Auteur aflopend

en: By Title
nl: Op titel

en: Title Ascending
nl: Titel oplopend

en: Title Descending
nl: Titel aflopend

en: By Size
nl: Op Grootte

en: Size Ascending
nl: Grootte  oplopend

en: Size Descending
nl: Groote aflopend

en: Skip & Deactivate
nl: Overslaan & deactiveren

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Thank you so much!
nl: Dank u wel!

en: It doesn't have the features I'm looking for.
nl: Het heeft niet de functies die ik zoek.

en: Not work with my theme or other plugins.
nl: Niet werken met mijn thema of andere plugins.

en: Found another plugin that works better.
nl: Vond een andere plugin die beter werkt.

en: Don't know how to use it.
nl: Ik weet niet hoe ik het moet gebruiken.

en: This is just temporary, I will use it again.
nl: Dit is slechts tijdelijk, ik zal het opnieuw gebruiken.

en: Other
nl: Andere

en: Which features please?
nl: Welke functies alstublieft?

en: Please tell us which one
nl: Vertel ons welke

en: Please read FileBird documentation <a target="_blank" href="https://ninjateam.gitbook.io/filebird/">here</a> or <a target="_blank" href="https://ninjateam.org/support/">chat with us</a> if you need help
nl: Lees <a target="_blank" href="https://ninjateam.gitbook.io/filebird/">filebird</a> documentatie hier of <a target="_blank" href="https://ninjateam.org/support/">chatten met ons</a> als je hulp nodig hebt

en: Please <a target="_blank" href="https://ninjateam.org/support/">ask for support here</a>, we will fix it for you.
nl: <a target="_blank" href="https://ninjateam.org/support/">Vraag hier om ondersteuning,</a>wij repareren het voor u.

en: Please share your thoughts...
nl: Deel uw gedachten...

en: Want a better FileBird?
nl: Wil je een betere FileBird?

en: Sorry to see you walk away, please share why you want to deactivate FileBird?
nl: Sorry dat je wegloopt, deel dan waarom je FileBird wilt deactiveren?

en: Folder Limit Reached
nl: Maplimiet bereikt

en: <p>FileBird Lite version supports up to 10 folders.<br>Please upgrade to have unlimited folders and other premium features!</p>
            <ul class="fbv-in_feature">
              <li>Unlimited Folders</li>
              <li>Sort Files / Folders</li>
              <li>Compatible with Premium Page Builders <span id="fbv-pagebuilder" class="njn-i"><svg viewBox="0 0 192 512"><path fill="currentColor" d="M20 424.229h20V279.771H20c-11.046 0-20-8.954-20-20V212c0-11.046 8.954-20 20-20h112c11.046 0 20 8.954 20 20v212.229h20c11.046 0 20 8.954 20 20V492c0 11.046-8.954 20-20 20H20c-11.046 0-20-8.954-20-20v-47.771c0-11.046 8.954-20 20-20zM96 0C56.235 0 24 32.235 24 72s32.235 72 72 72 72-32.235 72-72S135.764 0 96 0z"></path></svg></span></li>
              <li>Get Fast Updates</li>
              <li>Premium Technical Support</li>
              <li>One-time Payment</li>
              <li>30-day Refund Guarantee</li>
            </ul>
nl: <p>FileBird Lite-versie ondersteunt maximaal 10 mappen.<br>Gelieve te upgraden naar onbeperkte mappen en andere premium functies hebben!</p>
            <ul class="fbv-in_feature">
              <li>Onbeperkte mappen</li>
              <li>Bestanden / mappen sorteren</li>
              <li>Compatibel met Premium Page Builders<span id="fbv-pagebuilder" class="njn-i"><svg viewbox="0 0 192 512"><path fill="currentColor" d="M20 424.229h20V279.771H20c-11.046 0-20-8.954-20-20V212c0-11.046 8.954-20 20-20h112c11.046 0 20 8.954 20 20v212.229h20c11.046 0 20 8.954 20 20V492c0 11.046-8.954 20-20 20H20c-11.046 0-20-8.954-20-20v-47.771c0-11.046 8.954-20 20-20zM96 0C56.235 0 24 32.235 24 72s32.235 72 72 72 72-32.235 72-72S135.764 0 96 0z"></path></svg></span></li>
              <li>Snelle updates ontvangen</li>
              <li>Premium technische ondersteuning</li>
              <li>Eenmalige betaling</li>
              <li>30-dagen restitutiegarantie</li>
            </ul>

en: Including Divi, Fusion, Thrive Architect, WPBakery...
nl: Inclusief Divi, Fusion, Thrive Architect, WPBakery...

en: Upgrade to FileBird Pro now
nl: Upgrade nu naar FileBird Pro

en: Success.
nl: Succes.

en: Congratulations. Successfully imported!
nl: Gefeliciteerd. Met succes geïmporteerd!

en: Go To Media
nl: Ga naar media

en: FileBird 4 Update Required
nl: FileBird 4-update vereist

en: You're using the new FileBird 4. Please import database to view your folders correctly.
nl: Je gebruikt de nieuwe FileBird 4. Importeer een database om uw mappen correct weer te geven.

en: Import now
nl: Nu importeren

en: Import failed. Please try again or <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank">contact our support</a>.
nl: Importeren is mislukt. Probeer het opnieuw of <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank">neem contact op met onze ondersteuning</a>.

en: Please enter your Purchase Code.
nl: Voer uw aankoopcode in.

en: Please enter your Personal Access Token or get one.
nl: Voer uw persoonlijke toegangs token in of ontvang er een.

en: Can not active your License, please try again.
nl: Kan uw licentie niet actief maken, probeer het dan opnieuw.

en: Settings
nl: Instellingen

en: FileBird Settings
nl: FileBird-instellingen

en: Select a default startup folder:
nl: Selecteer een standaard opstartmap:

en: Auto sort files by:
nl: Bestanden automatisch sorteren op:

en: Default
nl: Standaard

en: Settings saved
nl: Instellingen zijn opgeslagen

en: Failed to save settings. Please try again!
nl: Kan instellingen niet opslaan. Probeer het opnieuw!

en: Unlock new features
nl: Nieuwe functies ontgrendelen

en: To use FileBird folders with your current page builder/plugin, please upgrade to PRO version.
nl: Als u FileBird-mappen wilt gebruiken met uw huidige paginabouwer/plug-in, moet u upgraden naar de PRO-versie.

en: Do more with FileBird PRO
nl: Doe meer met FileBird PRO

en: You're using a third party plugin, which is supported in FileBird PRO. Please upgrade to browse files faster and get more done.
nl: U gebruikt een plug-in van derden, die wordt ondersteund in FileBird PRO. Upgrade om sneller door bestanden te bladeren en meer gedaan te krijgen.

en: Go Pro
nl: Stap over naar de Pro-versie

en: View details.
nl: Bekijk details.

en: Turn off for 7 days
nl: 7 dagen uitschakelen

en: Collapse
nl: Inklappen

en: Expand
nl: Uitklappen

en: Uploaded
nl: Geupload

en: Less than a min
nl: Minder dan een minuut

en: Total size
nl: Totale grootte

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Import folders to FileBird
nl: Importeer mappen naar FileBird

en: Go to import
nl: Ga naar Importeren

en: You have some folders created by other media plugins. Would you like to import them?
nl: Sommige mappen zijn gemaakt door andere media plugins. Wenst u deze te importeren?

en: Default Tree View
nl: Standaard boomstructuur

en: Flat Tree View
nl: Platte boomstructuur

en: Processing...
nl: Verwerken...

en: Generating...
nl: Genereren...

en: Generated!
nl: Genereerd!

en: Imported!
nl: Geïmporteerd!

en: Successfully exported!
nl: Succesvol geëxporteerd!

en: Successfully imported!
nl: Succesvol geïmporteerd!

en: Please activate FileBird license to use this feature.
nl: Activeer uw licentie om deze mogelijkheid te kunnen gebruiken.

en: Common folders
nl: Algemene mappen

en: This option imports the common folder tree and user-based folder trees.
nl: Deze optie importeert de algemene en gebruikers mappenstructuur.

en: This option imports only the common folder tree.
nl: Deze optie importeert de algemene mappenstructuur.

en: This option imports the folder tree created by
nl: Deze optie importeert de mappen structuur gemaakt door

en: View details
nl: Bekijk details

en: More information about %s
nl: Meer informatie over %s

en: Check for updates
nl: Controleer op updates

[ctx: the plugin title]
en: The %s plugin is up to date.
nl: De %s plugin is bijgewerkt.

[ctx: the plugin title]
en: A new version of the %s plugin is available.
nl: Er is een nieuwe versie van de %s plugin beschikbaar.

[ctx: the plugin title]
en: Could not determine if updates are available for %s.
nl: Kon niet bepalen of updates beschikbaar zijn voor %s.

en: Unknown update checker status "%s"
nl: Onbekende update checker status "%s"

en: There is no changelog available.
nl: Er is geen changelog beschikbaar.

en: FileBird Folder
nl: FileBird Map

en: This folder ID does not exist, please check again.
nl: Deze map-ID bestaat niet, controleer het nogmaals.

en: Done!
nl: Klaar!

en: Create your first folder for media library now.
nl: Maak nu uw eerste map voor mediabibliotheek.

en: Get Started
nl: Aan de slag

en: You are using the new FileBird 4. Please update database to view your folders correctly.
nl: U gebruikt de nieuwe FileBird 4. Werk de database bij om uw mappen correct te bekijken.

en: Update now
nl: Nu updaten

en: Activation
nl: Activatie

en: Tools
nl: Gereedschappen

en: Post Type
nl: Posttype

en: Congratulations! 🎉
nl: Gefeliciteerd! 🎉

en: Your FileBird Pro was activated!
nl: Uw FileBird Pro is geactiveerd!

en: Your license is:
nl: Uw licentie is:

en: Deactivate license.
nl: Deactiveer licentie.

en: Note:
nl: Opmerking:

en: If you're on a development site and you want to activate this license later on the production domain, please deactivate it from here first.
nl: In uw op een ontwerp website werkt en u wenst deze licentie later ook te gebruiken op de productie website dan zult u deze licentie eerst moeten deactiveren.

en: Learn more
nl: Meer weten

en: Starting a new site?
nl: Begin een nieuwe website?

en: Buy another license.
nl: Koop nog een licentie.

en: To activate FileBird, please sign in to Envato and accept a few permissions.
nl: Om FileBird te activeren, logt u in bij Envato en accepteert u een paar machtigingen.

en: By activating FileBird, you will have:
nl: Door FileBird te activeren, heb je:

en: Auto-update to the latest version
nl: Automatisch bijwerken naar de nieuwste versie

en: Premium Technical Support
nl: Premium technische ondersteuning

en: Live Chat 1-1 on Facebook for any questions
nl: Live Chat 1-1 op Facebook voor eventuele vragen

en: Folder Themes (Windows 11 and Dropbox)
nl: Map Thema's (Windows 11 en Dropbox)

en: Login with Envato
nl: Login met Envato

en: Import
nl: Importeren

en: Import categories/folders from other plugins. We import virtual folders, your website will be safe, don't worry ;)
nl: Categorieën/mappen importeren uit andere plug-ins. We importeren virtuele mappen, uw website is veilig, maak je geen zorgen ;)

en:  by
nl: door

en: Import Now
nl: Importeer Nu

en: We found you have %1$s categories you created from %2$s plugin.
nl: We hebben ontdekt dat je <strong>( %1$s )</strong> categorieën hebt die je hebt gemaakt met de %2$s plugin.

en:  Would you like to import to %1$sFileBird%2$s?
nl: Wilt u importeren naar %1$sFileBird%2$s?

en: Export
nl: Exporteer

en: Export CSV
nl: Exporteer CSV

en: Export Now
nl: Exporteer Nu

en: Download File
nl: Download Bestand

en: The current folder structure will be exported.
nl: De huidige mappenstructuur wordt geëxporteerd.

en: Import CSV
nl: Importeer CSV

en: Choose FileBird CSV file to import.
nl: Kies FileBird CSV om te importeren.

en: (Please check to make sure that there is no duplicated name. The current folder structure is preserved.)
nl: (Aub controleer eerst zodat u zeker weer dat er geen dubbele naam voorkomt. De huidige mappenstructuur blijft behouden.)

en: Which Post Types do you want to use with FileBird ?
nl: Bij welke Posttypes wilt u gebruik maken van FileBird?

en: Save Changes
nl: Bewaar wijzigingen

en: Each user has his own folders?
nl: Elke gebruiker heeft zijn eigen mappen?

en: Show Breadcrumb
nl: Geef kruimelpad weer

en: Folder Counter
nl: Aantal Mappen

en: Count files in each folder
nl: Tel de bestanden in elke map

en: Count files in both parent folder and subfolders
nl: Tel de bestanden in alle bovenliggende en submappen

en: FileBird Theme
nl: FileBird Thema

en: FileBird Default
nl: FileBird Standaard

en: Import from old version
nl: Importeren uit oude versie

en: By running this action, all folders created in version 3.9 & earlier installs will be imported.
nl: Door deze actie uit te voeren, worden alle mappen die zijn gemaakt in versie 3.9 & eerdere installaties geïmporteerd.

en: REST API key
nl: REST API sleutel

en: Generate
nl: Genereer

en: Please see FileBird API for developers %1$shere%2$s.
nl: Aub bekijk de FileBird Api voor ontwikkelaars %1$shier%2$s.

en: Attachment Size
nl: Bijlage grootte

en: Generate attachment size used in "Sort by size" function.
nl: Genereer bijlage grootte zoals die word gebruikt in de "Sorteer naar grootte" functie.

en: Sync WPML
nl: Synchroniseer WPML

en: Sync
nl: Synchroniseer

en: Assign WPML existing translated media to FileBird folders.
nl: Wijs bestaande vertaalde WPML media toe aan Filebird mappen.

en: Danger Zone
nl: Gevaren Zone

en: Clear all data
nl: Alle gegevens wissen

en: Clear
nl: Wissen

en: This action will delete all FileBird data, FileBird settings and bring you back to WordPress default media library.
nl: Met deze actie worden alle FileBird-gegevens, Bestandsbeheer-instellingen verwijderd en wordt u teruggebracht naar wordpress-standaardmediabibliotheek.

en: It seems you don't have any valid FileBird license. Please <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank"><strong>contact support</strong></a> to get help or <a href="https://1.envato.market/Get-FileBird" target="_blank"><strong>purchase a FileBird license</strong></a>
nl: Het lijkt erop dat je geen geldige FileBird-licentie hebt. Neem <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank">contact op met ondersteuning</a> voor hulp of <a href="https://1.envato.market/Get-FileBird" target="_blank">koop een FileBird-licentie</a>

en: This license was used with <i>%s</i>, please <a href="https://1.envato.market/Get-FileBird" target="_blank"><strong>purchase another license</strong></a>, or <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank"><strong>contact support</strong></a>
nl: Deze licentie is gebruikt <i>%s</i>, koop aub <a href="https://1.envato.market/Get-FileBird" target="_blank"><strong>een nieuwe licentie</strong></a>, of neem contact op <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank"><strong>Ninja Team Support</strong></a>

en: Oops! Activation failed.
nl: Oeps! Activering is mislukt.

en: Choose folder:
nl: Map kiezen:

note: Description of the plugin/theme
en: Organize thousands of WordPress media files into folders/ categories at ease.
nl: Organiseer duizenden WordPress-mediabestanden op uw gemak in mappen/ categorieën.
